استارتاپ ویکند تهران

استارتاپ ویکند تهران رویداد جهانی است که به همت مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف و با همکاری کانون کارآفرینی ایران در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این برنامه سه روزه از تاریخ ۷ تا ۹ خرداد ماه امسال با حضور نخبگان رشته‌های کامپیوتر، برق و صنایع در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی است که در سه روز متوالی برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه‌ای همچون برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. شرکت کنندگان طی این رویداد با آخرین متدهای تجاری سازی اختراعات و نوآوری‌ها آشنا می‌شوند.

همچنین شرکت کنندگان در این رویداد ضمن آشنایی و ایجاد ارتباط با کارآفرینان با تجربه، در انتهای رویداد پروژه‌های خود را به سرمایه گذاران ارائه می‌کنند.

این رویداد در سطح جهانی توسط شرکت‌های معتبری همچون گوگل، پارک تجاری مایکروسافت و آمازون مورد حمایت قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، ثبت نام در این رویداد برای دانشجویان شریف با ۵۰ درصد تخفیف انجام می‌شود. علاقه‌مندان باید از طریق وب سایت http://tehran.startupweekend.ir و با کد تخفیف sharif93 ثبت نام خود را انجام دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *